Item Number: LILLI-LINEVAL17
Dimensions: 11.0 x 8.0 x 1.0 inches
Weight: 0.6 lb
Renaissance Home Fashion Lillian Valance with MACRAMÉ Band, 55" x 17", Linen, 55 in x 17