Item Number: PE011528-12
Dimensions: 12.8 x 2.8 x 2.6 inches
Weight: 0.55 lb
Pactrade Marine Boat Combination Navigation Light Black Housing Stainless Steel 304 Pole Universal Fit Locking Collar Green Red LED 2NM 12VDC IP:65 CE RoHS Certified 11" (3-Color (Green, Red & White))