Peking Handicraft 31SJM8988DC18SQ 18 x 18 in. Golden Lab with Holly Branch Square Hook Pillow, Wool & Cotton
Product image 1
  • Made of prime material for durability and a classy look that will last for seasons
Item Number: 31SJM8988DC18SQ
Dimensions: 21.22 x 17.87 x 5.2 inches
Weight: 2.47 lb
Product Information
Shipping & Returns
Description
Item Number: 31SJM8988DC18SQ
Weight: 2.47 lb
You may also like
-70%
Thumbnail 1
MagBay Lures High Speed Daisy Chain Savage Plomerito 12" Wahoo Lure (Pink and Purple)
Thumbnail 1
Cedar Plug - Advanced MagBay Plug Mahi & Tuna Lures (Orange)
High Speed Daisy Chain Savage Plomerito 12" Wahoo Lure by MagBay Lures (Purple)
MagBay Lures Deep Drop Weights - Offshore Fishing (3lb (2pcs), Blue Vinyl)
-70%
High Speed Daisy Chain Savage Plomerito 12" Wahoo Lure by MagBay Lures (Green)
MagBay Lures Deep Drop Weights - Offshore Fishing (4lb (2pcs), Blue Vinyl)
-70%
Trolling Weight 24 and 32 oz Rigged for High Speed Wahoo Trolling (32.00)
-70%
11" Marlin Lure - Panamania Purple Abalone Shell Marlin, Wahoo, Mahi and Tuna Lure
MagBay Lures Superior Wahoo Shock Leader 400 lbs - 2 Pack
-70%
-70%
8" Flying Fish Yummy Flyer Lure Rigged with Stinger Hook - Mahi and Tuna Lure with Lure Bag (Red)
-70%