Item Number: PTSS7106SFNG
Dimensions: 10.32 x 3.86 x 1.02 inches
Weight: 0.37 lb
Homemade Navy Gingham Servers, 10.6" L
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Rio Medallion Design: Enhance your salad presentation with the stylish Rio Medallion pattern.
  • 2-Piece Salad Server Set: Perfect for tossing and serving salads with coordinated elegance.
  • Generous 12.5-inch Length: Ideal size for effortless and graceful serving at your table.
  • Durable Construction: Crafted with high-quality materials for long-lasting use and resilience.
Item Number: PTSS7106SFNG
Weight: 0.37 lb
You may also like
-70%
Thumbnail 1
MagBay Lures High Speed Daisy Chain Savage Plomerito 12" Wahoo Lure (Pink and Purple)
Thumbnail 1
Cedar Plug - Advanced MagBay Plug Mahi & Tuna Lures (Orange)
High Speed Daisy Chain Savage Plomerito 12" Wahoo Lure by MagBay Lures (Purple)
MagBay Lures Deep Drop Weights - Offshore Fishing (3lb (2pcs), Blue Vinyl)
-70%
High Speed Daisy Chain Savage Plomerito 12" Wahoo Lure by MagBay Lures (Green)
MagBay Lures Deep Drop Weights - Offshore Fishing (4lb (2pcs), Blue Vinyl)
-70%
Trolling Weight 24 and 32 oz Rigged for High Speed Wahoo Trolling (32.00)
-70%
11" Marlin Lure - Panamania Purple Abalone Shell Marlin, Wahoo, Mahi and Tuna Lure
MagBay Lures Superior Wahoo Shock Leader 400 lbs - 2 Pack
-70%
-70%
8" Flying Fish Yummy Flyer Lure Rigged with Stinger Hook - Mahi and Tuna Lure with Lure Bag (Red)
-70%